Blog Sitenize Adsense Alternatifi Reklam Şirketleri Nedir? Nasıl Reklam Alınır?


166
123 shares, 166 pointsMerhabalar arkadaşlar bugün sizlere web siteniz veya blog siteniz var fakat bu sitede paylaştığınız içeriklerden reklam geliri elde etmek istemeniz en büyük hakkınız. En bilindik reklam ağlarından birisi olan adsenseden reklam alamayabilirsiniz. Çünkü adsense oldukça ayrıntılı inceleme yapan bir sistemi vardır. Peki bu durumda hangi reklam firmalarını tercih etmeliyiz hadi bakalım.


1. Yllix
Yllix oldukça güzel bir seçenek fakat para kazanmakta bir o kadar zordur. Fakat 1 dolar gibi bir kazanca ulaştığınızda paranıza çekebilirsiniz. Ve içerisinde ise birçok reklam modeli bulunmaktadır. TIKLAYARAK ÜYE OLABİLİRSİNİZ.
2. Adcash
Yllıx gibi para kazanmak zor olsa da adsense den sonra en güvenilir ve en sağlam sıte olduğuna hiçbir şüphme yoktur. Oldukça kaliteli bir site olup Türkiye içerikleriyle alakalı reklamlar yayımlayıp reklamlara tıklanma oranını arttırıyor. Kesinlikle tavsiye edeceğim web sitelerden birisidir.


3. Link.Tl


Link kısaltma servisi olarak hizmet vermektedir. Linklerinizi kısaltarak para lazanma imkanınız vardır. Link Tl diğer reklam firimalarına göre oldukça yüksek bir oran vermektedir. Ayrıca link tl de kazançlarınız her ay 20 Tl üzeri ise belirttiğiniz yere kesintisiz bir şekilde yatacaktır. Link Tl de özellikle önerebileceğim reklam ağlarından birsidir. TIKLAYARAK ÜYE OLABİLİRSİNİZ.


4. Reklam store


Oldukça güvenilir bir sitedir. Çok uzun senelerdir piyasada bulunan reklam store sizin isteklerinizi karşılayacak birçok reklam modeli bulunmaktadır. Bu Reklam ağınıda listenize koymanızı tavsiye ederim.
Evet arkadaşlar uzun zamandır bu sektörün içerisinde olup sizlere güvendiğim ve deneyimlediğim reklam ağları hakkında bilgi veri umarım faydalı olmuştur. Bu reklam ağları (.com  .net  .xyz) gibi domainler olmasına gerek olmadan reklam almanızı sağlayan sitelerdir. Umarım bu yazıyı beğenmişsinizdir yazıyı sosyal medyada paylaşmayı unutmayın. İyi şanslar…

 

Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

166
123 shares, 166 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
Eğlenceli Eğlenceli
9
Eğlenceli
Kızgın Kızgın
6
Kızgın
lol lol
5
lol
Aşk Aşk
4
Aşk
İlginç İlginç
1
İlginç
Pixselle

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluşturun.
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item