En Güzel Adım Adım Origami Sanatı Örnekleri

origami-adım-adım-örnekleri

En Güzel 32 Farklı Origami Kağıt Katlama Sanatı Örnekleri. Origami Japon kültürün de olan her yaştan insanın kağıtları katlayarak ortaya çıkardığı nesnelerdir Origami oldukça zevkli hobi ve gün geçtikçe popülerliği artmaktadır. Yaratıcılığı ve el becerisini geliştiren bu kağıt katlama sanatı olan origami evde otururken odukça zevkli zaman geçireceksiniz.

Origami Nedir?

Origami kağıt katlama sanatıdır. Japonca da oru (katlama) ve kami (kağıt) anlamına gelmektedir. Yardımcı eşyalar kullanmadan (makas, yapıştırıcı vb) uygulanan kağıt katlama sanatıdır.

Origamiyle ilgilenirken; konsantrasyonunuzun artması. Estetik bir bakış açısı Üç boyutlu düşünebilme yetisi ve birçok fiziksel ve ruhsal faydası vardır. Özellikle çocuklarımıza origami çalışması yaptırmak motor becerilerini artırmak için çok faydalı olacaktır.

Bu yazımızda sizler için en güzel 32 farklı origami kağıt katlama sanatını derledik. (Aşamalar numaralı ve açık bir şekilde belirtilmiştir. İngilizce olarak da anlatılmıştır.) GÖRSELE TIKLAYARAK TAM BOYUTTA GÖREBİLİRSİNİZ.

Origami Kolay Köpek yapımı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Popüler Gönderiler
eski-türkçe-kelimeler-anlamları

Kulağa Hoş Gelen Eski Türkçe Kelimeler

Eski Türkçe kelimeler bazıları halen günlük hayatta da rast gelebileceğimiz kelimeler. Bazıları unutulmuş veya anlamı bilinmeden farklı anlamlar için kullanılıyor. Bu yazımızda kulağa hoş gelen eski Türkçe kelimeleri derledik.

TAS-BOYAMA-SANATI

Taş Boyama Sanatı

aş boyama sanatı kolay olmakla birlikte yeteneğinizi birleştirerek keyifle yapabileceğiniz bir hobidir.

CD-tasarim-ornekleri

CD Tasarım Örnekleri

En güzel CD tasarım örneklerini sizin için derledik. Bu tasarımlar sizlerin vaktinizi geçirmeniz için oldukça güzel bir imkan ve eğlenceli