Çekebileceğiniz 10 Fotoğraf Karesi

Yazımızda çekebileceğiniz 10 fotoğraf karesine yer verdik.Sizlerde hoş kareler yakalamaya çalışıyorsanız doğru yerdesiniz.


97
83 shares, 97 points

Yazımızda çekebileceğiniz 10 fotoğraf karesine yer verdik. Sizlerde hoş kareler yakalamaya çalışıyorsanız doğru yerdesiniz.

  • Hareketli anları çekin. Yolda yürüyen bir adam, dans eden bir kadın, uçan bir kuş…fotoğraflarınızı sanatsal gösterecektir. Aynı zaman da çekilmesi en basit fotoğraf kareleridir.
  • Obje fotoğrafları çekebilirsiniz.Sade bir arka planı ile objeyi/objeleri hedef alarak basit şekilde bir fotoğraf karesi yakalayabilirsiniz. Önemli olan nokta objenin geride kalmamasıdır.
  • Aynalar fotoğraflara her zaman estetik bir görüntü katar. Çünkü aynalar her zaman gerçeği yansıtır. Ve gerçeğiniz ne kadar güzelse fotoğraflarınızda o kadar güzeldir.
  • Fotoğraflarınızın daha sanatsal olmasını isterseniz camları kullanabilirsiniz. Bardak, vazo, tabak… Sizlere yardımcı olacaktır.
  • Gölgeler çok basit ayrıntılar gibi görünse de bazen fotoğrafı tamamlayan bazen de fotoğrafın kendisi olan ayrıntılardır. Ufacık bir gölge fotoğrafınızı çok güzel gösterir.
  • Meyve ve sebze fotoğrafları ne kadar da basit geliyor kulağa değil mi? Halbuki şu fotoğrafların sanatsallığına bakın. Sizler de sanatsal kareler yakalamak isterseniz yapacağınız tek şey meyveye/ sebzeye hoş bir görüntü vermek.
  • Farklı şeyleri amaçları dışında kullanarak farklı anlamlar vermek her zaman fotoğrafa sanatsal bir görüntü katar. Önemli olan yaratıcılığınızı kullanarak bir kare çekebilmek.
  • Çiçekler fotoğrafların vazgeçilmezdir. Fotoğrafa değer katar.Basit bir fotoğraf karesini hoş bir kare olmasını sağlar.
  • Hem mutfağı hem fotoğrafçılığı seviyor ve bir araya getirmek istiyorsanız tam olarak istediğiniz gibi. Tarifleri fotoğrafa dökerek bir araya getirebilirsiniz.
  • Yağmur damlalarını fotoğraflarınıza dahil ederek hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey odak olarak yağmur damlalarını almanız.

Sizin Tepkiniz Nedir?

Eğlenceli Eğlenceli
27
Eğlenceli
Sevgi Sevgi
25
Sevgi
Şaşkın Şaşkın
18
Şaşkın
geeky geeky
5
geeky
Helin Gürbüz

Pixselle.com Kurucu

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oluşturmak İstediğin Formatı Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yap
Hikaye
Gömme ve Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Açılır Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderime oy verin
Sıralamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı oy verin
Görsel
Fotoğraf veya GIF