Hobi
0

En Güzel 32 Farklı Origami Kağıt Katlama Sanatı Örneği

origami-pixselle

Origami Japon kültürün de olan her yaştan insanın kağıtları katlayarak ortaya çıkardığı nesnelerdir Origami oldukça zevkli hobi ve gün geçtikçe popülerliği artmaktadır. Yaratıcılığı ve el becerisini geliştiren bu kağıt katlama sanatı olan origami evde otururken odukça zevkli zaman geçireceksiniz.

Origami Nedir?

Origami kağıt katlama sanatıdır. Japonca da oru (katlama) ve kami (kağıt) anlamına gelmektedir. Yardımcı eşyalar kullanmadan (makas, yapıştırıcı vb) uygulanan kağıt katlama sanatıdır.

Origamiyle ilgilenirken; konsantrasyonunuzun artması. Estetik bir bakış açısı Üç boyutlu düşünebilme yetisi ve birçok fiziksel ve ruhsal faydası vardır.

Bu yazımızda sizler için en güzel 32 farklı origami kağıt katlama sanatını derledik. (Aşamalar numaralı ve açık bir şekilde belirtilmiştir. İngilizce olarak da anlatılmıştır.) GÖRSELE TIKLAYARAK TAM BOYUTTA GÖREBİLİRSİNİZ.

origami yapımları, origami yapımı, origami kuğu, origami nedir, origami kolay, origami adım adım

Origami Kolay Köpek yapımı:

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Popüler Gönderiler
eski-türkçe-kelimeler-anlamları
Hobi

Kulağa Hoş Gelen Eski Türkçe Kelimeler

0

Eski Türkçe kelimeler bazıları halen günlük hayatta da rast gelebileceğimiz kelimeler. Bazıları unutulmuş veya anlamı bilinmeden farklı anlamlar için kullanılıyor. Bu yazımızda kulağa hoş gelen eski Türkçe kelimeleri derledik.

CD-tasarim-ornekleri
ÇizimHobi

CD Tasarım Örnekleri

0

En güzel CD tasarım örneklerini sizin için derledik. Bu tasarımlar sizlerin vaktinizi geçirmeniz için oldukça güzel bir imkan ve eğlenceli

Menü