Deniz Kabukları İle Yapılacak Şeyler

Deniz kabukları ile yapılacak şeyleri sizlere 5 madde ile açıkladık.

1.Çerçeve Süsleme

Eskimiş ya da sade olan çerçevelere farklı bir hava katmak isterseniz deniz kabuklarını sizin işinizi görecektir.Kendi zevkinize göre deniz kabuklarını toplayıp, satın alıp çerçevenin etrafına düzenleyip yapıştırın.

2.Harf Oluşturma

İsteğinize bağlı olarak seçtiğiniz malzemeyle oluşturduğunuz yine kendi isteğinizle seçtiğiniz harfin şablonunu çıkarın.Daha sonra kendi zevkinize göre topladığınız, satın aldığınız deniz kabuklarını tüm şablonun üstüne yapıştırın.

3.Rüzgar Çanı

Bir tahtayı belirli kısımlarını delerek ipler geçirin.Ve kendi zevkinize göre topladığınız, satın aldığınız deniz kabuklarını da iplere ya yapıştırın ya da ipten geçirip sarkıtın.Daha farklı rüzgar çanı yapmak isterseniz sitemizdeki ”Rüzgar Çanı Yapmak İçin 5 Fikir” içeriğine bakabilirsiniz.

4.Mumlar İçin Dekorasyon

Mumlarınızı sade kullanmaktan sıkılmış ya da daha farklı bir mum yapmak isterseniz deniz kabuklarını kullanabilirsiniz. Dekoratif bir hava katacaktır. Camların içine mumlarınızı koyun ve etrafına kendi zevkinize göre topladığınız, satın aldığınız deniz kabuklarını yerleştirin.

5.Takı Tasarlama

Küpe, kolye, halhal gibi takılar yapmak isterseniz deniz kabuklarını tercih edebilirsiniz.Yapacağınız takıya karar verdikten sonra ihtiyacınız olan malzemeleri alıp kendi zevkinizle topladığınız, satın aldığınız deniz kabuklarıyla takınızı tasarlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Popüler Gönderiler
Mükemmel-resim-çizme

Mükemmel Resim Çizme

Mükemmel resim çizme aslında zor bir şey değil. Çizim yeteneğe dayalı olduğu kadar çizim tekniklerini bilme, bakış açısı ve pratiğe bağlı bir konu da diyebiliriz.