Sıkıcı Duvarınız İçin Duvar Aynası Yapımı

Kendin yap (dıy) projesiyle sıkıcı, sade duvarınızı için oldukça güzel duvar aynası yapacakız. Mağazadan aldığınız birkaç ufak malzemeyle ilgili bir yıldız aynasının nasıl yapıldığını görebilmenizi sağlar. Gelin Başlayalım ...


111
17 shares, 111 points

Biraz İp Al Ve İşe Koyul…

Kendin yap (dıy) projesiyle sıkıcı, sade duvarınızı için oldukça güzel duvar aynası yapacağız. Mağazadan aldığınız birkaç ufak malzemeyle çarpıcı bir yıldız aynasının nasıl yapıldığını öğrenmek bu hızlı ve kolay adımları izleyin. Gelin Başlayalım…

Malzemeler:

  • 1 jüt sicim makarası
  • 14 inç yuvarlak ayna
  • Çiviler
  • Boyacı bandı

1. Adım İşaretleme Ve Sayı

Aynanın çevresini, asılmasını istediğiniz duvardaki kurşun kalemle takip ederek çok da belirgin olmayan ince bir çizgi atın. Ardından merkezi işaretleyin. Daireyi, her çizginin daireyle buluştuğu bir noktayı işaretleyerek 16 eşit parçaya bölün. Her noktayı, üst ortada 1 ile başlayıp saat yönünde hareket ederek, sayısal sırada devam ederek numaralandırılmış ressam bant parçalarıyla (1-16 numaralı) işaretleyin.

2. Adım Bant Ve Çiviler

1. noktada, kılavuz için bir ölçüt kullanarak 16 inçlik dikey bir çizgiyi dışa doğru ölçün ve ucu bir nokta ile işaretleyin. 2. noktaya gidin, 12 inçlik bir çizgiyi ölçün ve ucu işaretleyin. Her daire noktası için 16 ila 12 inç arasında değişerek devam edin. Dış noktaları, üst ortada 17 olacak şekilde numaralandırılmış ressam bant parçalarıyla (17-32 numaralı) işaretleyin ve ardından saat yönünde hareket ederek sayısal sırada devam edin. Çivileri tüm noktalara çakın.

3. Adım Sicimi Sarın

Aşağıdaki kılavuzu adım adım kullanarak, sicimi başlangıç ​​çivisine bir düğüm ile başlayıp bir düğüm ile bitip son çivide ki sicimi keserek tırnakların etrafına sarın. Çividen 25 başlayın, çivi 11, 29, 15, 17, 3, 21 ve 7’ye sarın, 25 ile bitirin. Çiviye 26 başlayın, sicimi 12, 30, 16, 18, 4, 22 çivilerin etrafına sarın ve 27’de biten çiviyi başlatın, sicimi 27 ile biten tırnaklar 13, 31, 1, 19, 5, 23 ve 9’un etrafına sarın. Tırnak 28’e başlayın, sicim 14, 32, 2 tırnakların etrafına sarın 28 ile bitenler 20, 6, 24, 10. Zorlanabilirsiniz fakat kılavuzu dikkatli bir şekilde inceleyerek ve görselden de mantık çıkararak yapabilirsiniz.

4. Adım Sicimi Sarın (Tekrar)

Ardından, çivi 25’ten başlayın ve sicimi 9, 26, 10, 27 ve 11 çivilerinin etrafına sarın. İç ve dış çiviler arasında saat yönünde dönüşümlü olarak bu deseni 25’e geri getirinceye kadar devam edin. sicim, tırnak 9’u atlayın ve tırnak 10’a geri dönene kadar aynı alternatif deseni devam ettirerek tırnaklar 10, 26, 11 ve 27’nin etrafına sarın. Son olarak, saat yönünde hareket ettirildiğinde, her bir iç tırnağın etrafındaki sicimi saat yönünde sarın daire çivi 9’da tamamlayın.

5. Adım Aynayı Asın

Aynanın arkasına iki büyük resim asma şeridi uygulayın ve paket talimatlarını izleyerek aynayı duvara yapıştırın.

Tasarım Carla Gonzalez-Hart; Andrea Greco’nun işçiliğidir.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Eğlenceli Eğlenceli
16
Eğlenceli
Sevgi Sevgi
10
Sevgi
Şaşkın Şaşkın
7
Şaşkın
geeky geeky
19
geeky
pixselle

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oluşturmak İstediğin Formatı Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yap
Hikaye
Gömme ve Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Açılır Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderime oy verin
Sıralamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı oy verin
Görsel
Fotoğraf veya GIF